Misaş Card Nedir ?

Misaş Card Nedir ?

“Misaş Card” müşterilerimizi tanımak, müşterilerimize doğru zamanda, doğru kanaldan, anlamlı fırsat ve avantajları sunabilmek için geliştirilmiş bir müşteri sadakat programıdır.

Bu program bize müşterilerimizi yakından tanıma fırsatı vererek gereksinimleri doğrultusunda pazarlama aktiviteleri düzenlememizi ve kişiselleştirilmiş fırsatları kendilerine ulaştırmamızı sağlayacaktır. 

Yapılan uygulamalar Misaş'ın müşteri odaklı yaklaşımın stratejisinin bir yansımasıdır. Müşteri odaklı stratejilerin ve metodolojilerin kurum kültürüne uyarlanması, süreçlerin belirlenmesi suretiyle müşteri sadakatini artırmak ve müşterilere daha fazla avantajlar sağlamak mümkün olacaktır.

Misaş Card ile müşteri odaklı bir strateji yürütmeyi hedefliyoruz. Bu strateji ise normal satış stratejilerinden farklı olarak günümüz teknolojilerinin kullanılmasıyla her bir müşteriyi bir birey olarak ele alıp, en uygun ve en avantajlı ilişkiyi kurmaktır. 


Bizi Takip Edin
Güvenli Alışverişin Adresi
MİSAŞ SANAL MARKET
Web sitemizde size en iyi deneyimi sunmamızı sağlamak için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, ondan memnun olduğunuzu varsayacağız.
We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. If you continue to use this site we will assume that you are happy with it.