Misaş - Ditap Sözleşme İmzalama Töreni

MİSAŞ DİTAP SÖZLEŞME İMZALAMA TÖRENİ
16:02
  • 1338

Sayın TARIM ORMAN BAKAN YARDIMCISI AYŞE AYŞİN IŞIKGECE'ye Ziyaretlerinden Dolayı Teşekkür Ederiz.

TARIM ORMAN BAKAN YARDIMCISI AYŞE AYŞİN IŞIKGECE, 

Konuşmasında Dijital Tarım Pazarının önemini vurgulayan Sayın Işıkgece : "Çok Anlamlı Bir Portal Var, DİTAP dediğimiz projenin ismi biraz anlaşılmaz ama içeriğine girdiğinizde çok anlamlı bir portal var. Sanal ortamda üretici ile alıcıyı buluşturuyoruz. Biz Bakanımızın fikrini hayata geçirdik. Bu proje ile üretilmesi gereken kadar ürün üretilmesi için arz ile talebi bir araya getiriyoruz. Bu bizim için üretimdeki  planlamanın bir aşamasıdır. Hep eleştirilen bir konu var biliyorsunuz. Üretimde, tarımda planlama gerekiyor diye. İşte tam da üretimdeki planlamaya olanak sağlayan dijital bir ortamımız var. Hem üretim planlanıyor, hem de fiyat belirleniyor" diye kaydetti. Konuşmasının devamında üretici ve alıcılıların portala üye olmasının önemine değinen IŞIKGECE portal üyeliğinin üretici ve alıcılar için birçok avantaj ve imkânlar sağladığını belirterek buradan yapılacak sözleşmeli üretimlerin hem üreticiler hem tüketiciler açısından yerinde, zamanında belirlenmiş standartlar ve fiyatlar noktasında taraflara uygun şartlarda üretim ve pazarlama imkânları sunacağını belirtti.

 

Bizi Takip Edin
Güvenli Alışverişin Adresi
MİSAŞ SANAL MARKET
Web sitemizde size en iyi deneyimi sunmamızı sağlamak için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, ondan memnun olduğunuzu varsayacağız.
We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. If you continue to use this site we will assume that you are happy with it.